Jesteś tutaj: Start / Kontakt

Kontakt

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Gminny Ośrodek Sportu i Gminnej Komunalki w Tychowie
ul. Bobolicka 17, 78-220 Tychowo
tel.: +48  94  31 1 51 57

 

Wykaz maili pracowników:

Sekretariat:
gosigk@tychowo.pl
Tel.: 943160269

Żaneta Zienkiewicz-Osiecka
z.zienkiewicz@tychowo.pl
Tel.: 943160270

Anna Martyniuk
a.martyniuk@tychowo.pl
Tel.: 943160269

Jarosław Jakimiuk
j.jakimiuk@tychowo.pl
Tel.: 943160271

Robert Radziuk
r.radziuk@tychowo.pl
Tel.: 943160283

Tomasz Gajda
t.gajda@tychowo.pl
Tel.: 943160273

Krzysztof Niemiec
k.niemiec@tychowo.pl
Tel.: 943160273